*****Our time is back*******

ČERVENI KŘIŽ 2 DÍL:SOUBOJ

2. července 2006 v 20:08 | ELLA |  moje povidka-ČERVENI KŘIŽ
Souboj

Byly to žhavé paprsky přes, které jsem prošla. Nejdřív ja nic neviděla, protože to zářilo mi do očí. Pak jsem uviděla dvě postavy, ja nechápala, co dělají a kdo nebo co jsou. Když jsem vyšla z toho záření, uviděla jsem dvě okřídlené postavy."Radší se schovám za kámen," pomyslela a udělala. Byl to drsný souboj. Celou dobu jsem byla zvědava, kdo nebo co to jsou za bytosti, vůbec kde to jsem. Za několik minut když světlo se ztlumila, jsem uviděla, že se škrtej. Spiš jedná bytost, škrtí druhou.
"Musím pomoct!"myslím. Nic mě nenapadlo než vzít kamen a hodit na škrticí bytost. Nepodařilo se mi to, protože ta bytost mě všimla, když jsem se naklonila. Asi se vylekala a radši uletěla. Před tím než uletěla, jsem uviděla, jak vypadá. TA bytost měla černě oči a ztracený pohled, měla dlouhé vlasy. Oblečená bylá do košile z dlouhými rukávy, kalhoty měla krátké a modrobílé. Šla jsem dopředu podívat se, jak vypadá ta druhá bytost a jestli nechce pomoct. Nevěděla jsem odkad se ve mně bere tolik odvahy, ale nebála jsem se.
Přiblížila jsem se, byla na pul mrtvá. Světlo vzadu se ozářilo a pálilo mě strašně do zad. Už jsem cítila, jak omdlívám, poslední co jsem uviděla byly oči. Ano oči té bytosti byly to nádherné zelenožluté oči s pohledem nadějí , které nikdy nezapomenu. Pak jsem omdlela. Probudila jsem se doma, nic jsem nechápala. Uviděla jsem jenom mamku a tatku, měli o mě hrozný strach.
TAK CO MISLITE?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama