*****Our time is back*******

ČERVENI KŘIŽ PRVNI DÍL:BLESK

2. července 2006 v 20:06 | ELLA |  moje povidka-ČERVENI KŘIŽ
Blesk.

Je krásné letní ráno. Cítím, jak z otevřeného okna lehce fouká vítr do mých vlasu. Za minutku uslyším skrz spánkem, tiché krůčky pohybující se ke mně, je to maminka "Zlatí, vstávej už je odpoledne.""No a co, dyť jsou prázdniny," řeknu a podivám se na ní."To vím a právě dneska jedeme na Šumavu," usměje se.
"Hurá! Konečně! To je skvěle, mami!" zakřičím radosti a běžím do koupelny. Rychle se umyjí, nasnídám se a sbalím všechny věci, které potřebuju.
Konečně ta dlouhá cesta sem je vzadu. Jsme na Šumavě, je to tu krásné a okouzlující. Vždycky mě přitahoval les a jeho záhady. Ubytujeme se v malém domečku vedle lesa, nedaleko je řeka ve, které se můžeme koupat nebo lovit ryby. Vlastně jsem ještě neřekla, jmenují se Ella, jsem taková obyčejná holka v pubertě (to znáte ne slza, smích, řev, hysteriky…), ale tady na Šumavě se to všechno změní, ale to se dozvíte potom.
První den jsme rozbalovali věci, moc mě to nebavilo a radši jsem šla ven, najednou jsem něco ucítila, něco divného. Šlo to z lesa. Zaujalo mě to,vběhla jsem do domečku vzala batoh z jídlem a potřebnými věcmi jako: baterka,mapka,kompas,sírky atd. Pomalu jsem vyšla z domu, aby rodiče mě neviděli, a běžela do lesa podívat se co to je.
V lese jsem nejdřív nic neviděla, ale pak jsem uviděla blesk. Ano blesk připadal hrůzostrašně ale ja se nebála. Nevěděla jsem, co mě čeká, ale ten blesk změnil celý můj život.

NO NAPIŠTE MI CO MISLITE?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama