*****Our time is back*******

Hart christian Anton - moje povídka

12. září 2006 v 19:58 | ella |  my
tuhle povidku jsem napsala pro svoji dobrou kamošku ale libi se mi tak jsem si to dala i do bloku .celi přiběch se děje v roce 1889.
Dobrodrušstvi harta christiana antona
Ničem neodlišni od ostatnich mladdí hart christian anton ,nedosachši ještě 35let s tmavima vlasama a chnědyma očima.nesnažil se v pařiži 1889riku nejak osobně vivijet palitiku ani maliřske schopnosti jen pracni običejni člověk ktere mněl sve kních kupectvi.rodina harta christiana antona skladala se s jeho milovane manželki,Džesiki a dvou milich děti Anton kteri byl pojmenovan po svem dědočkovi a Qerstju nadaní chlapec kteremu bilo okolo sedmi let.
Jednoho letniho večere,kdyš hart seděl na verandě za kniškou o romanu mezi dvěma ne meně přitahujici k sobě lidi neš on,nahle antona chitila chut spat,a unava po těškem dny.ve svem sne nazačatek vubec nic nemněl ale pak v hlubokem spanku by jako otevřel oči v jinem mistě.
Bylo to skutečně okouzlujici misto plne ružovo červenich ruž.voda kterou vyděl v řěce kdiš skoumal okoli byla tak čista,že bylo vidět všechni rybi i rostlini ktere rosli nedaleko stejně ale podvodou.po dlouhich unavujicich hodinach pokusu najit cestu ven z lese,Anton jen vzdechoval unavou.uprostřed ničeho se objevil před nim maly skřitek a přijemně se zasmal .anton nemohl pochopit odkud se vzal ale věděl že nejspiš je to přijemní maly pan mu mohl by poradit v cestě.,,promin přitelei,jak se mužu dostat z lese?,,zeptal se Anton tichim rovnaovažením hlasem.
Za hodinku a půl už seděl hart za šalkem horkeho kafe a čokoladi u skřitka v malem domečku kde mu bilo sice trochu těsně ale přijemně.jsem skřitek a jimenuji se pan Hlavafí.
Řekl skřitek,,jsem rad,ja jsem pan Hart Christian anton a nahodně jsem si zabloudíl v lese.
Mužete zustat tu kolik chcete pane Harte naš dum je k vašim slušbam řekl střitek a usmal se.
Přišti rano Hart se probudil v male postilce kde za noc spal asi jen několik hodin nepohodli a velikost postele mu velice vadíla.kdíš otevřel oči
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama